Dawkowanie

Jednorazowa dawka, która wspomaga działanie p/nowotworowe, to waga pacjenta podzielona przez 7. Czyli pacjent ważący 70 kg, powinien przyjąć dziennie 10g witaminy C. Długość kuracji jest uzależniona od stanu chorego i należy na bieżąco monitorować postępy

Zawartość saszetki należy wycisnąć wprost do ust (najszybszy efekt) lub do 30-60 ml soku czy wody o temperaturze pokojowej.

Nie jest wskazane, aby liposomalną witaminę C dodawać do ciepłych i gazowanych napojów oraz do urządzeń do miksowania. 

Zaleca się spożycie suplementu na czczo, co najmniej 15 minut przed jedzeniem.

Nie należy suplementu zamrażać lub poddawać promieniowaniu słonecznemu przez dłuższy okres czas.

Uwaga,

Suplementy diety nie stanowią substytutu  zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Będąc w ciąży lub w okresie karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Jest możliwe doświadczenie tymczasowych uderzeń gorąca po lub objawów detoksykacji takich jak ból głowy, bóle mięśni, nudności, wzdęcia i objawy grypopodobne. We wszystkich przypadkach ważne jest, aby pić dużo wody i wypoczywać.

Witamina C w jakiejkolwiek formie może powodować rozrzedzenie krwi podobnie jak wafaryna oraz obniżenie ciśnienia krwi.

Zalecamy przed rozpoczęciem stosowania liposomalnej witaminy C skonsultować się z lekarzem. Opakowanie Altrient zawiera 30 sztuk saszetek po 5,7 mililitrów preparatu. Każda saszetka zawiera 1000 mg witaminy C oraz 1000 mg podstawowych fosfolipidów. Fosfolipidy  w preparacie mają kolor od pomarańczowego do ciemnobrązowego.

Ostrzeżenie!

Polecane przez nas metody wspomagania leczenia nowotworów są metodami naturalnymi jednak nie należy na tej podstawie mylnie wnioskować na temat intensywności ich działania. Zależnie od indywidualnej wrażliwości osoby każda z metod naturalnych może wywołać u niej różne reakcje. Proponujemy, aby każdy z Państwa korzystał z opisywanych przez nas metod z rozwagą, ostrożnością oraz pod nadzorem farmaceuty lub lekarza medycyny alternatywnej.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie