Dawkowanie

Jednorazowa dawka, którą zaleca się stosować, jako suplementację diety podczas leczenia p/nowotworowego, to waga pacjenta podzielona przez 7. Czyli pacjent ważący 70 kg, powinien przyjąć dziennie 10g witaminy C. Długość kuracji jest uzależniona od stanu chorego i należy na bieżąco monitorować postępy

Zawartość saszetki należy wycisnąć wprost do ust (najszybszy efekt) lub do 30-60 ml soku czy wody o temperaturze pokojowej.

Nie jest wskazane, aby liposomalną witaminę C dodawać do ciepłych i gazowanych napojów oraz do urządzeń do miksowania. 

Zaleca się spożycie suplementu na czczo, co najmniej 15 minut przed jedzeniem.

Nie należy suplementu zamrażać lub poddawać promieniowaniu słonecznemu przez dłuższy okres czas.

Uwaga,

Suplementy diety nie stanowią substytutu  zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Będąc w ciąży lub w okresie karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Jest możliwe doświadczenie tymczasowych uderzeń gorąca po lub objawów detoksykacji takich jak ból głowy, bóle mięśni, nudności, wzdęcia i objawy grypopodobne. We wszystkich przypadkach ważne jest, aby pić dużo wody i wypoczywać.

Witamina C w jakiejkolwiek formie może powodować rozrzedzenie krwi podobnie jak wafaryna oraz obniżenie ciśnienia krwi.

Zaleca się, aby przed rozpoczęciem przyjmowania liposomalnej witaminy C, w dawkach wyższych niż jedna saszetka dziennie, skonsultować się z lekarzem. Zarówno opakowanie Altrient C jak i opakowanie ASCOLIP, zawierają 30 sztuk saszetek, każda po 1000 mg witaminy C zamkniętej w fosfolipidach. Fosfolipidy w tych preparatach mają kolor od pomarańczowego do ciemnobrązowego.

Ostrzeżenie!

Polecane przez nas suplementy diety mogą być stosowane podczas leczenia nowotworów, jednak są to metody naturalne. Zależnie od indywidualnej wrażliwości osoby każda z metod naturalnych może wywołać u niej różne reakcje. Zalecamy, aby każdy z Państwa korzystał z opisywanych przez nas metod z rozwagą, ostrożnością oraz pod nadzorem farmaceuty lub lekarza medycyny alternatywnej.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie